Mustafaozver

No-lose trading targets (based on RSI) By Mustafa ÖZVER

This code shows expected reaction target prices after sudden moving based on RSI . Red area means the price is on overbought area, green area means the price is on oversold area. If you see red area under price, you can make short option to next to the horizontal beginning price of red area. If you see green area over price, you can make long option to next to the horizontal beginning price of green area.

When this code works
- The green area starts where rsi value is on oversold
- The red area starts where rsi value is on overbought

Of course, this code may be failed, do not forget the target may never come. But hopefully price will cross over the target.
And you (as developers) can develop this code by using anything instead of rsi to get up-down target prices.

But only this values can not guarantee good results for trading. BE CAREFUL
Mã nguồn mở

Với tinh thần của TradingView, tác giả đã xuất bản tập lệnh theo mã nguồn mở, vì thế trader có thể dễ dàng hiểu và tùy chỉnh được. Bạn có thể sử dụng miễn phí, hoặc tùy chỉnh lại mã đã được cấp phép bởi Quy tắc Chung. Bạn có thể sử dụng nó trên biểu đồ.

Bạn muốn sử dụng tập lệnh này trên biểu đồ?

Bình luận

Çok teşekkürler Mustafa bey
Phản hồi
@emarifek, Rica ederim :)
Phản hồi
In Turkish:
Bu kod ile RSI değerine dayanarak gelişen tepki alışlarının başlama ve bitiş noktaları tespit edilebilir. Ve bu noktalar hedef fiyat olarak karşımıza çıkacaktır, bu tespit edilen noktalara fiyatın geri gelmesi büyük bir ihtimalle beklenir. Kırmızı alanlar aşırı alışlarda meydana gelir ve tepki işlemleri ile fiyat geri gelmesi beklenir. Yeşil alanlar ise aşırı satışlarda meydana gelir ve yine aynı şekilde tepki işlemleri ile fiyat geri gelmesi beklenir. Yani oluşan bölgenin (yeşil veya kırmızı) fiyatın tepki vermesi ile kapanacağı öngörülür.

Kod çalışırken;
- Yeşil alan RSI'ın aşırı satış verdiği yerde
- Kırmızı alan RSI'ın aşırı alış verdiği yerde
Başlar

Elbette, bu kod her zaman piyasayı doğru tahmin edemez ve zarara uğramanıza sebep olabilir. Hedef fiyatlar asla gelmeyebilir.
Geliştiriciler için RSI değerine bağlı ve açık kaynak olduğundan geliştirilebilir ve hatta şiddetle tavsiye edilir.

Uyarı bu kod trade için kazancı asla garanti edemez ve yatırım tavsiye, danışmanlığı için kullanılamaz. Al-sat için sadece bu kodu değil yardımcı argümanları da kullanmanızı şiddetle tavsiye eder ve dikkatli olunması gerektiğini belirtmek isterim.
Phản hồi
@Mustafaozver, intrsted 8686347676
Phản hồi